بهترین متخصص داخلی در تهران

یک متخصص داخلی به ما کمک می کند که در صورت مبتلا به بیماری های داخلی مانند آلرژی ، ایمنی شناسی بدن ، آندرولوژی ، پزشکی عروق ، پزشکی قلب ، غدد داخلی ، گوارش ، کبد شناسی ، خون شناسی ، بیماری های عفونی ، کلیه شناسی ، ریه شناسی و .. در صورت بروز مشکل به درمان آن کمک می کند متخصص داخلی تمامی بیماری های داخلی را می تواند ویزیت کند .

انتخاب بهترین متخصص داخلی

انتخاب بهترین متخصص داخلی بسیار مهم است و اینکه آیا پزشک انتخابی شما معاینه ای صحیح دارد؟ هر هیئت پزشکی دولتی موظف است همه اطلاعات مربوطه را به بیماران بالقوه ارائه دهد. با دسترسی به پرونده های دولتی شما، می توانید بررسی کنید که آیا پزشک شما در مورد هر گونه سوء استفاده و یا اختلال روبرو بوده است به طور کلی مدرک منحصر به فرد هر پزشک بسیار مهم است و این که دکتری که شما انتخاب کرده اید با آن راحت باشید تا بتوانید تمامی مشکلات خود را به راحتی با او درمیان بگذارید  به گونه ای در صورت هر گونه سابقه ی پزشکی بتوانید با او اطلاع دهید تا پزشک در درمان موفق تر باشد و درمان سریع تر انجام شود .یک پزشک خوب علاوه بر درمان خوب باید با صبر و حوصله باشد به گونه ای که بتواند به تمامی سوالان بیمار خود پاسخ دهد و سعی کند برای رفع نگرانی برنامه ای مشخص کند تا استرس و نگرانی بیمار کم شود .

خوشبختانه دکتر مهران زمان زاده بورد تخصصی بیماری های داخلی غدد ، قلب ، ریه می تواند شما عزیزان را در درمان بیماری کمک کند .

عضو انجمن دیابت و اندوکرینولوژی ایران

عضو انجمن دیابت آمریکا (ADA)

عضو انجمن بین الملل آسم و آلرژی

نظام پزشکی : 76837

 بیمارستان های طرف قرار داد:

بیمارستان فرمانیه : 28152000(9821+)
بیمارستان دادگستری : 66701155(9821+)
کلینیک تخصصی سبحان: 77555909(9821+)
کلینیک تخصصی مهر : 44331865(9821+)

برخی از خدمات دکتر زمان زاده متخصص دیابت

اختلالات رشد

بیماری فشار خون

اختلال غدد زنان

بیماری دیابت

اختلال تیروئید

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان